Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 24.08.14 18:41

Cili eshte mallkimi me i fuqishem henor? Kjo eshte nje sfide per ju. Kerkoj per kete MAGJI TE ZEZE te shkruani elementet qe do te marrin pjese, hapat per berjen e magjise, paralajmerimet dhe rezultatet. Kjo eshte nje sprove per ata qe marrin vesh nga MAGJIA E ZEZE, por edhe per te testuar nivelin tuaj te aftesive. Shpresoj t'iu duket interesante, kurse ata qe s'jane te interesuar dhe qe s'kane lidhje me magjine te qendrojne larg kesaj teme.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Julutem, magjistareve te erret.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 25.08.14 3:12

Ata qe shohin forumin te shohin pak dhe kete temen, se gjynah e shkreta, porri e po pret opinionet tuaja, si te jene le te jene. Nese vonoheni dhe shume, tema do mbaroje, sado qe une mundohem te bej info e propozime.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  IndigoStar prej 25.08.14 3:48

Une sdi jam kurioz te di
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 25.08.14 3:58

ThePirust99 shkruajti:Une sdi jam kurioz te di
Dakord, une ne fund do ta them magjine. Tani dua t'iu testoj ju.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  IndigoStar prej 25.08.14 6:56

Po pres une
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  excommunicated prej 25.08.14 10:08

Lucius Apuelius-shtrigat nga Thesalia
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


500


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  excommunicated prej 25.08.14 10:11

Ka shume mallkime ska rendesi fuqia-rendesi ka te gjesh nja shpirt qe ben keq.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


500


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 27.08.14 10:44

Little Professor shkruajti:Ka shume mallkime ska rendesi fuqia-rendesi ka te gjesh nja shpirt qe ben keq.
Ma shkruaj tere magjine e ZEZE, me te gjitha hapat qe duhen ndjekur per te mallkuar viktimen.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  excommunicated prej 27.08.14 11:29

BiselarThe new magician shkruajti:

Ma shkruaj tere magjine e ZEZE, me te gjitha hapat qe duhen ndjekur per te mallkuar viktimen.


Me shkruaj ti nje barsalet, dhe une do te tregoj gjith magjin.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


500


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 27.08.14 12:09

Little Professor shkruajti:
BiselarThe new magician shkruajti:

Ma shkruaj tere magjine e ZEZE, me te gjitha hapat qe duhen ndjekur per te mallkuar viktimen.


Me shkruaj ti nje barsalet, dhe une do te tregoj gjith  magjin.
Po tallesh? Te mendoja ndryshe nga te tjeret, por s'po i tregon aftesite e tua.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Anon prej 28.08.14 16:06

Pėrpara altarit duhet tė shtrish njė vajzė lakuriq,vagina tė jetė nga pjesa e veriut/. Zakonisht kjo duhet tė bėhet nė orėn 3;15 tė natės(mėngjesit),dhe duhet tė jesh i siguruar qė personi tjetėr (atij qė po i lėshon mallkime) tė jetė nė gjumė (sepse truri nė atė moment ėshtė totalisht i hapur).
Sė pari puth vaginėn e vajzės,e pret dorėn e majt(sa pėr tė dalur gjaku) dhe fillon ta pėrziesh me lėngun vaginal (orgazmėn e vajzės)... pastaj thėret leviathanin duke qenė i pranueshėm ndaj forcave tė tij.
Qanė,qeshė,kėndon - derisa tė lirosh totalisht emocionin e shkaktuar nga personi ,dhe me pastaj i shkruan ne letėr mallkimet,i jep vajzes qė t'i shqiptoj dhe mė pastaj ,letra digjet/.
//
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 29.08.14 8:34

Benxhamin. shkruajti:Pėrpara altarit duhet tė shtrish njė vajzė lakuriq,vagina tė jetė nga pjesa e veriut/. Zakonisht kjo duhet tė bėhet nė orėn 3;15 tė natės(mėngjesit),dhe duhet tė jesh i siguruar qė personi tjetėr (atij qė po i lėshon mallkime) tė jetė nė gjumė (sepse truri nė atė moment ėshtė totalisht i hapur).
Sė pari puth vaginėn e vajzės,e pret dorėn e majt(sa pėr tė dalur gjaku) dhe fillon ta pėrziesh me lėngun vaginal (orgazmėn e vajzės)... pastaj thėret leviathanin duke qenė i pranueshėm ndaj forcave tė tij.
Qanė,qeshė,kėndon - derisa tė lirosh totalisht emocionin e shkaktuar nga personi ,dhe me pastaj i shkruan ne letėr mallkimet,i jep vajzes qė t'i shqiptoj dhe mė pastaj ,letra digjet/.
//
Kjo qe thua ti s'ka lidhje me mallkimin henor.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Gabriel prej 29.08.14 23:36

Kush di ndonje info te komunikoje me INBOX.
Nuk eshte mir te behet lajmi publik.
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 30.08.14 10:29

Bohan shkruajti:Kush di ndonje info te komunikoje me INBOX.
Nuk eshte mir te behet lajmi publik.
Po une do ta bej magjine publike. Tani thjesht po testoj disa anetare. Ti mund te japesh mendimin tend nese do.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Luce prej 30.08.14 15:19

mallkimi me i fuqishem henor e" zbret " henen ne nje kazan po e quaj me uje. skam plan te them me shum
na tregoni ju
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

148


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Anon prej 01.09.14 3:29

Lavdi Satanait!
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam nje pyetje per tere anetaret e forumit.

Mesazh  Anon prej 01.09.14 3:30

Luce shkruajti:mallkimi me i fuqishem henor e" zbret " henen ne nje kazan po e quaj me uje. skam plan te them me shum
na tregoni ju

Kjo pjesė e kovės me ujė / ėshtė ritual "pagan".
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi