Personat me pamje identike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Personat me pamje identike

Mesazh  IndigoStar prej 15.08.14 1:15

Peter Dinklage dhe “Portreti i  Sebastiįn de Morra” nga Diego VelazquezJennifier Lawerence dhe aktorja egjiptiane Zubaida Tharwat
Orlando Bloom dhe Nicolae GrigorescuAlec Baldwin dhe Presidenti Millard FillmoreZach Galifianakis dhe Louis VuittonJimmy Fallon dhe Mahir CayanLeonardo DiCaprio dhe Judy ZipperBruce Willis dhe  Gjenerali i Luftės sė Dytė Botėrore Douglas MacArthurJustin Timberlake dhe krimineli i tij i kohėrave tė vjetra.Sylvester Stallone dhe Papa Gregori i IX-tėKohėshtrirja e Keanu ReevesNicolas Cage dhe njė njeri nga Tennesseenga Epoka e Luftės CivileMark Zuckerberg dhe Filipi i IV-tėEddie MurphyJay-Z dhe njė njeri nga Harlem nė vitin 1939Michael JacksonQueen Latifah dhe Zora Neale HurstonConan O’Brien dhe Marshall Henry TwitchellMaggie Gyllenhaal dhe Rose Wilder LaneChristina Aguilera dhe aktorja fituese e ēmimit Oskar, Ginger RogersJason Segal dhe aktori i famshėm i shekullit tė 20-tė, Lee J. CobbChristian Bale/alboznest/
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Personat me pamje identike

Mesazh  Jetmira prej 28.04.15 10:56

Malik shkruajti:Peter Dinklage dhe “Portreti i  Sebastiįn de Morra” nga Diego VelazquezJennifier Lawerence dhe aktorja egjiptiane Zubaida Tharwat
Orlando Bloom dhe Nicolae GrigorescuAlec Baldwin dhe Presidenti Millard FillmoreZach Galifianakis dhe Louis VuittonJimmy Fallon dhe Mahir CayanLeonardo DiCaprio dhe Judy ZipperBruce Willis dhe  Gjenerali i Luftės sė Dytė Botėrore Douglas MacArthurJustin Timberlake dhe krimineli i tij i kohėrave tė vjetra.Sylvester Stallone dhe Papa Gregori i IX-tėKohėshtrirja e Keanu ReevesNicolas Cage dhe njė njeri nga Tennesseenga Epoka e Luftės CivileMark Zuckerberg dhe Filipi i IV-tėEddie MurphyJay-Z dhe njė njeri nga Harlem nė vitin 1939Michael JacksonQueen Latifah dhe Zora Neale HurstonConan O’Brien dhe Marshall Henry TwitchellMaggie Gyllenhaal dhe Rose Wilder LaneChristina Aguilera dhe aktorja fituese e ēmimit Oskar, Ginger RogersJason Segal dhe aktori i famshėm i shekullit tė 20-tė, Lee J. CobbChristian Bale/alboznest/
Epo kot sthon qe ka 7 kopje identike ne kte bote
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Personat me pamje identike.

Mesazh  Immortal Vampire prej 28.04.15 16:40

Askush nuk eshte i njejte, vetem krijohet iluzioni ne mendjen tuaj... Po mos u mashtroni: "Gjithkush ka personalitetin e tij dhe pamja e fiksuar e njerit person, i mbivihet fytyres se pare ose se disate qe shihni." -Ndaj ju mendoni keshtu!!!!
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

139


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi