Njeriu pėrballė madhėshitisė sė Natyrės

Shko poshtė

Njeriu pėrballė madhėshitisė sė Natyrės

Mesazh  Equinox prej 10.08.14 0:36

Sado qė tė mbėrthyer qė e gjejmė veten nė pėrditshmėrinė tonė, natyra na ofron gjithmonė njė vend tė pėrsosur pėr t’u “arratisur”. Natyra ka njė aftėsi tė na bėjė tė ndihemi tė vegjėl dhe tė parėndėsishėm, duke i vendosur tė gjithė problemet tanė nė perspektivė. Duke i lėnė prapa. Me kėtė nė mendje, ja disa fotografi tė jashtėzakonshme qė tregojnė se sa tė vegjėl mund tė dukemi kur eklipsohemi prej mrekullive tė fuqishme tė natyrės.

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu pėrballė madhėshitisė sė Natyrės

Mesazh  Equinox prej 10.08.14 0:40

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu pėrballė madhėshitisė sė Natyrės

Mesazh  Equinox prej 10.08.14 0:42

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu pėrballė madhėshitisė sė Natyrės

Mesazh  Luce prej 15.08.14 12:38

shummmmm te bukura flm nexus
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu pėrballė madhėshitisė sė Natyrės

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi