Merimangė e mistershme me fytyrė njeriu

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Merimangė e mistershme me fytyrė njeriu

Mesazh  Odin prej 01.08.14 23:41

Njė lloj shumė misterioze merimange u zbulua para pak ditėsh nė Hong Kong!
Teksa njė drop tė rinjihesh ndodheshin nė njė restorant, papritur u befasuan nga shfaqja e njė lloj merimange tė panjohur, e cila nė trupin e saj dukej qartė se kishte njė fytyrė njerėzore…!

Lajmė pushtoi mediat e botės brenda pak orėve!

Specialistėt e insekteve u befasuan nga kjo merimangė e rrallė dhe shumė e veēantė, tė cilėt e radhisin nė familjen e Misumena vatia, merimangė shigjetė-artė e familjeve tė gaforreve mėmė, apo tė ashtuquajtur merimangė-lule

Shikoni kėto pamje qė befasuan gjithkėnd me kėtė merimangė tė ēuditshme:
avatar
Odin

596


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merimangė e mistershme me fytyrė njeriu

Mesazh  IndigoStar prej 03.08.14 1:57

Si fallso me duket
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


94


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Merimangė e mistershme me fytyrė njeriu

Mesazh  void(b) prej 16.06.17 12:59

Videoja eshte e manipuluar sepse ne shikojme pasqyrimin e merimages ne makine permasat nuk perputhen
avatar
void(b)

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi