Piramidat

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  aqua prej 20.07.17 18:50

kjo dekada qe krijuan ju dhe te permendurin atje me lart + (un nuk i perkas )
aqua

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  beginning prej 20.07.17 19:07

....


Edituar pėr herė tė fundit nga beginning nė 21.07.17 13:33, edituar 1 herė gjithsej

beginning

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  Omnipresent13 prej 20.07.17 22:16

Nje here kam pare ne nje vend jashte kohes dhe hapesires 3D, Piramiden e madhe te dale nga poshte duke kaluar permes nje Obelisku te ndare ne disa pjese vertikale. Kurse nje here tjeter kam pare ndertimin e nje piramide njerezore, besoj se e Djoserit duhet te jete. Shume interesante dhe kjo.

Omnipresent13

142


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  aqua prej 20.07.17 22:46

piramida nuk esht trashegimi qe njeriju te kujtoj se kush esh pasi ka ren ne gjum!


pleiadiasit jan ata qe tkan ber te japesh ate shkrim...


aqua

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  Omnipresent13 prej 20.07.17 22:48

aqua shkruajti:piramida nuk esht trashegimi qe njeriju te kujtoj se kush esh pasi ka ren ne gjum!


pleiadiasit jan ata qe tkan ber te japesh ate shkrim...

Kush tha qe kam qene ne gjume?

Omnipresent13

142


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  aqua prej 20.07.17 22:54

tmos mu perziej

aqua

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  Omnipresent13 prej 20.07.17 23:00

aqua shkruajti:tmos mu perziej
heres tjeter behu me specifik kujt i drejtohesh per te shmangur keqkuptimet.

Omnipresent13

142


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  beginning prej 21.07.17 2:02

aqua shkruajti:piramida nuk esht trashegimi qe njeriju te kujtoj se kush esh pasi ka ren ne gjum!


pleiadiasit jan ata qe tkan ber te japesh ate shkrim...

...


Edituar pėr herė tė fundit nga beginning nė 21.07.17 13:31, edituar 1 herė gjithsej

beginning

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  beginning prej 21.07.17 2:22

[quote="Omnipresent13"]Nje here kam pare ne nje vend jashte kohes dhe hapesires 3D,  Piramiden e madhe te dale nga poshte duke kaluar permes nje Obelisku te ndare ne disa pjese vertikale. Kurse nje here tjeter kam pare ndertimin e nje piramide njerezore, besoj se e Djoserit duhet te jete. Shume interesante dhe .....


Edituar pėr herė tė fundit nga beginning nė 21.07.17 13:34, edituar 1 herė gjithsej

beginning

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  aqua prej 21.07.17 4:29

a tkuptoj fort mir nejse
kurse per piramida spaske fare informasion -
pra ne njeren an u bere teper e zgjuar per te zbutur nje qeshtje prapa skene ktu!!

avatar
aqua

The way we trawel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  Muneer prej 21.07.17 9:34

beginning shkruajti:
aqua shkruajti:piramida nuk esht trashegimi qe njeriju te kujtoj se kush esh pasi ka ren ne gjum!


pleiadiasit jan ata qe tkan ber te japesh ate shkrim...

Nuk kam ndermend te te bind te me besosh mua pasi ta thash koha do ta vertetojj dhe ta riperseris ( nuk e di ku ke marre kte informim qe pleiadianset qenkan ana e keqe) piramidat jan aty per te 'zhjuar njeriun'  ne kuptimin qe rikujtoi ,me thuaj kurr i sheh ato piramida nuk ndjen nje ndjesi brenda vetes? Gjithsesi pas 2024 asgje sdo jet me njesoi dhe do me kujtosh

Lot Lot
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  beginning prej 21.07.17 9:51

aqua shkruajti:a tkuptoj fort mir nejse
kurse per piramida spaske fare informasion -
pra ne njeren an u bere teper e zgjuar per te zbutur nje qeshtje prapa skene ktu!!

Nuk njihemi bashk nuk kuptoi kte agrasivitetin tend ndaj meje gjithsesi ,ke te drejt fola shum po shum gjatė,kujdes rruges nese je drejt rruges flm

beginning

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  aqua prej 21.07.17 15:47

tjer jan ata qe bejn ate rrug
avatar
aqua

The way we trawel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  Muneer prej 21.07.17 16:10

aqua shkruajti:tjer jan ata qe bejn ate rrug
Cfare rruge ben ti?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  beginning prej 21.07.17 16:13

aqua shkruajti:tjer jan ata qe bejn ate rrug
uroi me te miren per ty.

beginning

21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  aqua prej 21.07.17 20:42

mos beni gjerat siq ju konvenojn ju
avatar
aqua

The way we trawel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Piramidat

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi