Nje grua ka mbajtur nje gjarper brenda barkut te saj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje grua ka mbajtur nje gjarper brenda barkut te saj

Mesazh  extraterestrial prej 27.07.14 15:49

Me dat 31 korrik ne NOA te Pakistanit nje grua kishte shkuar ne spital dhe i ishte nenshtruar nje operacioni per te hequr nje gjarper i cili ishte rritur ne barkun e saj
Ajo u shpreh se para 3 muajsh kishte gelltitur nje gjarper te vogel qe ishte futur ne shtamben e saj te ujit
Ajo kishte menduar se gjarpri kishte ngordhur por pas 3 muajsh kishte shtuar ne peshe dhe ngjante si shtatzane
Pas 2 ditesh barku i ishte enjtur dhe ajo kishte shkuar ne spital

P.S : E kam mare nga nje revist dhe nk esht se e besoi por kerkoj mendimin tuaj
avatar
extraterestrial

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje grua ka mbajtur nje gjarper brenda barkut te saj

Mesazh  Muneer prej 27.07.14 23:10

tronditese.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

323


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi