Tarsus Club

Shko poshtė

Tarsus Club

Mesazh  Elsavrana prej 27.07.14 2:15

Para disa ditesh ndoqa nje dokumentar ne Netfix per kete klub.

Ishte nje material intrigues...ata i faleshin Mithras, qe ishte shume me i hershem nga Jezus Krishti.Motoja e tyre ishte ndertimi i urdherit te nje bote te re...New world order.Disa te rinj kishin arritur te filmonin nje nga takimet e tyre ne Poloni ne vitin 2002.

Natyrisht qe antaret infiltrues ishin kapur dhe ishin lincuar. Megjithate sipari i ketij urdheri eshte ngritur. pres nga ju te marr vesh me teper.
avatar
Elsavrana

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tarsus Club

Mesazh  55 prej 31.07.14 11:56

Mithra' ose Mazra e ka per kult edhe nje nga grupet lider ne okultizem ''Ur Group". Natyrisht qe eshte kult pagan. Edhe ndeshjet me Toreadoret ne Spanj behen per nder te ketij Zoti. Gjithashtu Mazra eshte mantra kryesore e Left Hand Path.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi