Demonėt kanė oreks tė shfrenuar pėr seks

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Demonėt kanė oreks tė shfrenuar pėr seks

Mesazh  Odin prej 24.07.14 0:30

Megjithėse tė gjithėve na ka rėnė nė vesh fjala… demonė, ata nuk janė gjithmonė tė njėjtė, ose mė saktė ēdo popull i pėrkufizon ndryshe. I vetmi tipar i pėrbashkėt i tyre ėshtė… frika qė tė krijojnė.

Sot, kam dėshirė t’ju flas pėr demonėt e… gjumit qė nganjėherė ngatėrrohen me Duende-t e Spanjės, por dhe tė ashtėquajturėn Mora, shpirtin qė perceptohet si njė peshė mbi gjoks qė tė mban frymėn dhe tė mpin tėrėsisht.Kėta lloj demonėsh shquhen pėr orekse tė shfrenuara seksuale. Demonėt (meshkuj) pėrpiqen tė joshin femrat gjatė kohės qė ato flenė, duke u zgjuar instikte tė egra erotike.

Diēka e ngjashme ndodh edhe me Sukubėt, tė cilėt dhe pse janė mė tė rrallė (korrespondenca numerike e Inkubėve me Sukubėt ėshtė 9 me 1) janė kaq veprimtarė sa nuk mund ta pėrfytyroni… Demonėt (femra), nga ana tjetėr, ndezin po me tė njėjtėn lehtėsi meshkujt e padyshimtė pėr t’u vjedhur spermėn e ēmuar si dhe pėr tė kėnaqur orekset e sėmura seksuale.

Krijesat nė fjalė kryejnė seks tė shfrenuar me tė njėjtėt partnerė pėr disa netė rresht. Prania e tyre ėshtė e padukshme, gjithēka ndodh gjatė kohės qė ata flenė. Tė nesėrmen, edhe pse mund tė vėrejnė shenja dhune nė trup, si gėrvishtje tė lehta, ose njolla tė zeza tek-tuk, viktimat nuk dyshojnė pėr asnjė formė keqtrajtimi seksual, pasi shumica kanė partnerė erotikė…

Pas Sukubėve flitet se fshihet mbretėresha e natės, Lilith. Emri i saj u pėrmend pėr herė tė parė nga Sumerianėt, tė cilėt e thėrrisnin Ardat Lili dhe besonin se ishte shpirti i njė gruaje tė re qė pėrgjegjėsohet pėr pėrqafimin e makthshėm dhe mpirjen e trupit tė viktimave qė flenė.
avatar
Odin

577


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Demonėt kanė oreks tė shfrenuar pėr seks

Mesazh  Jetmira prej 02.09.14 18:48

Ke shume te drejt, eshte shume i vertete ky shkrim, pasi zgjohemi nga gjumi shohim njolla te zeza ndonjeher nuk i kuptojm por nga frika sme zen as gjumi naten.
avatar
Jetmira

655


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Demonėt kanė oreks tė shfrenuar pėr seks

Mesazh  Zebra prej 03.09.14 19:46

Ahaha po ata qe jane te virgjer.? Apo e humbasin virgjerine me demonet., perralla me mbret
avatar
Zebra

i'm simply the best

18


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

si per shembull ?

Mesazh  amarildo ridi prej 22.01.16 10:49

Ahah jo sesht e thenme qe demonet te sulmojn per seks dhe humb virgjeren......... se ndjehn disa nete ti esht e vrshtr ta kuptosh mbi shpatullen time te nesermen pash disa njolla te zeza sikur isha vraa po se kuptoja nuk me dhimbte fare. as ket isha tek dikush per vizite me tha mos fle gjum te tepert 7or mjaftojn sepse esht e pa mundur qe po luftojn akoma demonet [mbte farequote="luaneshasweet"]Ahaha po ata qe jane te virgjer.? Apo e humbasin virgjerine demonet., perralla me mbret[/quote]
avatar
amarildo ridi

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi