Stop Diskriminimit te femijeve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Stop Diskriminimit te femijeve

Mesazh  extraterestrial prej 04.07.14 17:31

Ne fillim te faqes kryesore thot qe kjo faqe eshte per njerez mendjehapur dhe jo per femij un jam vetem 15 vjec dhe te gjith me thon qe jam njeriu me mendjehapur qe njohin

Ka dhe femij mendjehapur mos i kufizoni gjerat.
avatar
extraterestrial

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Stop Diskriminimit te femijeve

Mesazh  extraterestrial prej 05.07.14 0:19

E konsideroj veten adoleshent sa x djeni po thelbi eshte qe dhe nje femij 10 vjec mund te jete shum mendjehapur
avatar
extraterestrial

16


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Stop Diskriminimit te femijeve

Mesazh  syri i art prej 05.07.14 18:54

femijet jan me mendjehapur se te gjith tjeret,po duke u rritur duke u mbyllur,dhe jo nga deshira e tyre po ne emer te edukimit...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

306


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi