Momentet e fundit para vdekjes

Shko poshtė

Momentet e fundit para vdekjes

Mesazh  Siroco prej 04.07.14 10:28

Disa shkencetare aziatik asistuan gjate testimit te momentit te vdekjes.
Gruaja e cila eshte perdorur per testim, ishte ne ēastet e fundit te jetes pasi vuante nga nje semundje e pasherrueshme dhe me deshiren e saj, ajo pranoi qe gjate momentit te vdekjes te behej protagoiste e nje testi, per ekzistencen e shpirtit...

avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi