Gjatė fushatės sė zgjedhjeve, njerėzit reagojnė sikur Delet!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gjatė fushatės sė zgjedhjeve, njerėzit reagojnė sikur Delet!

Mesazh  Odin prej 20.06.14 23:17Xhirimet janė bėrė nė njė fermė tė Zelandės sė Re. Xhiruesi “pyet” delet, dhe ato “pėrgjigjen” njėzėri nė gjuhėn e tyre.

Se ēfarė po dėgjojnė dhe ēfarė po thonė, kėtė askush nuk e di.

Por, njė gjė dihet: njerėzit reagojnė si njė turmė e deleve, apo jo?!

avatar
Odin

575


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi