Harry Potter, Triller apo Real ?

Shko poshtė

Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  IndigoStar prej 10.06.14 21:41

Po e hap kete teme per te ditur me shume rreth kesaj ceshtje !!! Si mendoni ekziston ndonjevend i tille sic ekziston ne Filmin E " Harry Potter" !!! Magjistaret ekzistojne 1000% po keto gjerat e tjera ?!!! Ju lutem me jepni info
avatar
IndigoStar

So mote it be !
786 369⚕️⚜️️‍🔺🕉️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  Muneer prej 10.06.14 23:00

ThePirust99 shkruajti:Po e hap kete teme per te ditur me shume rreth kesaj ceshtje !!! Si mendoni ekziston ndonjevend i tille sic ekziston ne Filmin E " Harry Potter" !!! Magjistaret ekzistojne 1000% po keto gjerat e tjera ?!!! Ju lutem me jepni info

-Thriller.. Krijim , nuk eksiston as1 vend i tille.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  IndigoStar prej 11.06.14 2:29

Rofsh po disa vende jane reale ne fakt ... por po thoja a jane keshtu shkollat e magjise?
avatar
IndigoStar

So mote it be !
786 369⚕️⚜️️‍🔺🕉️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  55 prej 12.06.14 10:50

Krijesat ne ate film jane te astralit, dhe bimet mjekesire jane pak te ekzagjeruara por pjeserisht te verteta, fluturimet me shkop po ashtu fluturimi behet me Flying Oinment nga shtrigat. Dhe nuk ka shkolla magjie por vetm mund te inicioesh ne ndonje kult(order) ose nga ndonje Prift i Larte. Tempujt shumica jane ne astral. Me mantrat ose fjalet magjike jane te pavlefshme.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  Muneer prej 12.06.14 12:41

ThePirust99 shkruajti:Rofsh po disa vende jane reale ne fakt ...  por po thoja a jane keshtu shkollat e magjise?

Nuk ka shkolla magjie. i vetmi vend ku mund te fitohet njohuri e vertete spiritualizmi jane manastiret buddhiste. Ka edhe grupime te vecanta te njerezve, qe banojne ne male, ne shkretetira, afer piramidave tempujve.. etj kto jane te vetmet shkolla. Ne astral di qe jane shpirtera te vdekurish, engjej, djaj, entitete dhe jo te kishte civilizim me shkolla, ndertesa dhe profesora.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  IndigoStar prej 15.06.14 1:14

Little Professor shkruajti:SATANAMA-E KA LEXUAR EDHE KY OSE KJO ATE LIBRIN E JOY OF SATAN...SPIRITUALIZM ...FAKTIKISHT NUK KA ME ...DHE RELIGJIONI EDHE BERE MISH MASH...FAKTIKISHT KESHTU NUK KA QENE... DHE NE NJE FE NUK MUND TE FUTESH DHE TE DALESH PA NJE KOSTO...UNE E PROVOVA DHE E PAGOVA NJE CMIM PO SHYQYR JO ME NJE CMIM SHUME TE LART... NE MAGJI DHE SHUME TE TJERA QE TE FUTESH DUHET TE INICIOHESH NGA NJE PRIFT I LARTE DHE NJEHERE QE SAPO FUTESH NUK KA KTHIM PRAPA...

ne cfare feje u perfshive dhe e pagove disi shtrenjte ?!

avatar
IndigoStar

So mote it be !
786 369⚕️⚜️️‍🔺🕉️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  IndigoStar prej 15.06.14 1:17

Po Kllounet cfare jane ? !!! ( kllounet e vertete )
avatar
IndigoStar

So mote it be !
786 369⚕️⚜️️‍🔺🕉️الله
Knowing is Good, but knowing Everything is Better
Making Good Man Better
Family comes first

61


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  55 prej 15.06.14 16:07

ThePirust99 shkruajti:


ne cfare feje u perfshive dhe e pagove disi shtrenjte ?!


Jam perfshir me disa, skam pse e perseris se me ke, keta qe thon se Zotat jane pjelle e mendjes, porcjone te gjendjes se mendjes po ngaterrojn religjonin me psikologjin e Karl Jungut, se kan provuar te thyejne ndonjehere shtyllen kurrizore me keto emrat e zotave!
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  Jetmira prej 28.03.15 13:42

Perderisa Esht e mundshme pakti me djallin, illuminati besoj se kto gjera ekzistojn e ne realitet
asgje sesht e pamundur
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Harry Potter, Triller apo Real ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi