Njė krijesė e ēuditshme ėshtė parė nė Moskė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Njė krijesė e ēuditshme ėshtė parė nė Moskė

Mesazh  Odin prej 10.06.14 0:05Pretendohet se ‘Slender Man’ (Njeriu i hollė) ėshtė parė duke lėvizur nė njė ndėrtesė.

Njė video prej dy minutash, e tregon krijesėn e errėt pa kokė, me kėmbė dhe duar jashtėzakonisht tė gjatė, duke lėvizur nėpėr fasadėn e ndėrtesės.

Personazhi nė fjalė, pėr herė tė parė ėshtė ‘prezantuar nė publik’ nė vitin 2009, kur njė grafit nė rrugė e tregon kėtė krijesė tė frikshme.

Sipas tregimeve Slender Man, ėshtė ndjekės, qė maltreton dhe traumatizon njerėzit, e kryesisht fėmijėt.

Ky mit nuk ėshtė verifikuar asnjėherė, njėjtė sikur edhe vėrtetėsia e kėsaj video, qė thuhet se ėshtė realizuar nė kryeqytetin e Rusisė.

avatar
Odin

596


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi