Forca dhe magjia e henes tek bimet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Forca dhe magjia e henes tek bimet

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 01.06.14 18:01

Si mendoni anetare te forumit: "Pse hena eshte konsideruar magjistare per bimet"?
Pergjigjen tuaj pres. Kush e gjen do te thote se i kupton shkencat, kush jo s'ka ndonje nivel.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

153


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cudi, ka nje jave ky postim.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 03.06.14 23:27

Po nuk ju duket interesant mor njerez? Pse me lini te pres kaq shume?
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

153


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca dhe magjia e henes tek bimet

Mesazh  elektronika prej 06.06.14 3:57

"Biselar: The New Magigican"
Jo nje jave por edhe me muaj ta lesh nuk do marresh pergjigjje sepse ne, te gjithe jemi pa nivel!


Shyqyr qe te kemi ty! Qe shikon dhe mendon pertej se ardhmes
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

More ti Elektronika qenke i cuditshem.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 06.06.14 12:12

elektronika shkruajti:"Biselar: The New Magigican"
Jo nje jave por edhe me muaj ta lesh nuk do marresh pergjigjje sepse ne, te gjithe jemi pa nivel!


Shyqyr qe te kemi ty! Qe shikon dhe mendon pertej se ardhmes
Une thashe kush e gjen i kupton shkencat e kush jo s'ka nivelin e duhur per t'i kuptuar. Nuk thashe qe te gjithe jini pa nivel.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

153


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca dhe magjia e henes tek bimet

Mesazh  Muneer prej 06.06.14 23:22

Gjate henes se plote bimet rriten me shpejt se zakonisht. Forca terheqese e henes eshte me e madhe.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

468


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E ke gabim.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 08.06.14 15:41

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:Gjate henes se plote bimet rriten me shpejt se zakonisht. Forca terheqese e henes eshte me e madhe.
Gjate Henes se Re efekti gravitacional eshte me i madh.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

153


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca dhe magjia e henes tek bimet

Mesazh  Starseed prej 08.06.14 22:49

Gjat henes plote perferohet qe te pihet sa ma shum ēaj.Fuqia e ēajit(bimve) eshte 3x ma madhe gjat henes plote edhe ma sheruse.
avatar
Starseed

Qe ta njohesh veten ,duhet te pranosh se gjithqka eshtė e mundur!!!

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi