Si mund te komunikojme me nenvetedijen tone ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund te komunikojme me nenvetedijen tone ?

Mesazh  programuesi prej 26.05.14 19:31

Si mund te komunikojme me nenvetedijen tone ?
avatar
programuesi

Bota e perfytyruar ne te cilen secili prej nesh jeton eshte nje strukture e tij vetjake.
Ndonjehere ai genjehet sikur po e ndan kete bote me dike tjeter, por ne te vertete secili eshte i vetem ne boten e tij.

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

NE ENDRRA :)

Mesazh  sirius92 prej 26.05.14 20:08

avatar
sirius92

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te komunikojme me nenvetedijen tone ?

Mesazh  Muneer prej 26.05.14 20:42

programuesi shkruajti:Si mund te komunikojme me nenvetedijen tone ?

Nenvetedija merr urdherat nga ti. Urdheroje dhe do tw te bindet.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

338


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi