UFO-t shoqėrojnė avionin me pasagjerė

Shko poshtė

UFO-t shoqėrojnė avionin me pasagjerė

Mesazh  Odin prej 24.05.14 12:38Njė fotograf ka kapur njė ēift objektesh tė paidentifikuara, me gjasa qė fluturonin pranė trajektores sė njė avioni pasagjerėsh, teksa pėrpiqej tė shkrepte foto tė njė stuhie tepėr tė dendur me re tė mbledhura mbi plazhin Bondi, nė Australi.

Fotografi Dan Toomey ndau fotot e dy objekteve, qė fluturonin nga tė dyja anėt pėrreth avionit tė pasagjerėve “Virgin”, nga fotot e tjera tė “egėrsimit” tė qiellit mbi brigjet e Sidneit.

Toomey beson se objektet nė foto janė objekte fluturuese tė paidentifikuara, apo UFO.

“Kur po bėja fotot nuk pash asgjė tė pazakontė, pėrveē se njė stuhi tė re”, tha ai. “Thjesht i ngarkova fotot vetėm pak minuta mė pas nė laptopin tim dhe nisa t’i zmadhoja, por… u habita nga ajo qė vura re!Nė njė seri fotosh tė marra nė vitin 2009, njė objekt nė formė disku dhe njė tjetėr nė formė cigareje ishin duke fluturuar nė tė dy krahėt e aeroplanit “Virgin Blue”.

Gjatė ditėve nė vijim, Toomey u pėrpoq tė gjente se ēfarė ishin objektet, por nuk mundi ta mėsonte.

“U pėrpoqa tė eksperimentoja, tė pėrcaktoja nėse ndonjė insekt apo zog mund tė kishte prodhuar tė njėjtat rezultate, nėse mund tė ndodhte, por jo. Ishte e pamundur tė krijoheshin ato imazhe prej tyre. Jam konsultuar edhe me fotografė tė tjerė”, tha ai.

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi