Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  IndigoStar prej 23.05.14 2:19

po e hap kete teme sepsse kam nevoje per pergjigjet & mendimet e te gjitheve ketu !!!

Perse ndodh qe kam rrahje te shumeta zemre kur shikoj ne sy disa persona ( me shume vajza )

ka vajza qe prsh gjate rruges kru shkembej shikime nuk ndikohem fare
ka te tjera qe kur shkembej shikime me shtohen rrahjet e zemres
( ne te gjitha rastet vajza qe si njoh thjesht kalimtare )

Ka ndonje shpjegim ?
Faleminderit
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  designalbi prej 23.05.14 2:38

Garant ke probleme fobi nga disa vajza edhe ashtut rastesisht te fillon ritmi kshtut qe nese ste pelqen kja qe pote ndodh msheli syt edhe terapi matmir ska per ket lloj fobie sepse dhenje qunit nga kina jukan shfaq kto simptoma
avatar
designalbi

Aa

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  IndigoStar prej 23.05.14 4:09

designalbi shkruajti:Garant ke probleme fobi nga disa vajza edhe ashtut rastesisht te fillon ritmi kshtut qe nese ste pelqen kja qe pote ndodh msheli syt edhe terapi matmir ska per ket lloj fobie sepse dhenje qunit nga kina jukan shfaq kto simptoma
Ngase shkaktohet kjo fobi ?
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  Anon prej 23.05.14 17:00

Edhe mua me ndodh kjo qe nga mosha e vogel e deri me tani,
mund te spjegohet ne nje menyre pak me te lehte dhe me komike.
Ne jemi budallenj ne emocion dhe mund te pelqejm cdo femer ose te fillojm te pulsojm per to,kjo sdo te thote qe kemi dicka negative perkundrazi ngelet gjeja me e bukur qe vetem disa persona mund te perdorin.
Kam menduar qe jam i vetem ne kete aspekt por shyqyr qe sqenkam.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  IndigoStar prej 25.05.14 0:56

Rofsh per pergjgijen
por ndodh qe fillojne me lotojne & me djegin syte ne keto raste !!!

te njejten ndjenje kam dhe kur shoh ne rruge dike (Femer apo Mashkull) me te cilet jam prishur ( kam bere debat apo jam zemeruar ose nuk flas me qe me pare i kam pasur miq,te aferm apo te dashur)
Perse ndodh kjo gjithashtu ?
Faleminderit ^_^
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  Anon prej 25.05.14 3:54

Ndoshta mund te jete nga ndonje crregullim emocional apo thjeshte nga menyra se si i preceptojm gjerat (i japim me shume rendesi menyres se si mund te ndihet ai person qe kemi perballe ose cfare mendimi mund te kete per ne ) e keshtu me radhe.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  IndigoStar prej 25.05.14 12:14

Shume faleminderit per pergjigjen .. ne te shumten e rasteve une i kuptoj njerezit cfare po mendojne ,ndjejne apo cfare eshte me e mire per ta... dhe keto te gjitha mendon se kane te bejne te jesh Empath
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  Anon prej 25.05.14 20:04

Ndoshta,mik i nderuar!
Ju falemnderit dhe ju per replikimet ne debat,cdo te mire.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje ! Mund ta shpjegoje kush kete ?

Mesazh  IndigoStar prej 26.05.14 5:56

e tera kenaqesia ime gjithashtu Mik
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi