Ekstazė Muzikė - PsiTrans

Shko poshtė

Ekstazė Muzikė - PsiTrans

Mesazh  Neo prej 21.05.14 23:48

Ekstaza e vibrimit ėshtė e pandashme nga meditimi transhendent.
Meditimi ėshtė soditje e mendjes bosh, ofrimi i vetėdijės qė tė takohet me Tjetrėn.
Pėrvoja e meditimi ėshtė e pamjaftueshme dhe kuptimi i saj jo i plotė, pa pėrgjigjen e saj harmonike, ekstazėn.Edituar pėr herė tė fundit nga Neo nė 22.05.14 0:01, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstazė Muzikė - PsiTrans

Mesazh  Neo prej 21.05.14 23:53

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstazė Muzikė - PsiTrans

Mesazh  Neo prej 22.05.14 0:00

avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstazė Muzikė - PsiTrans

Mesazh  Neo prej 22.05.14 0:09


avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstazė Muzikė - PsiTrans

Mesazh  Siroco prej 17.03.15 0:36

avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ekstazė Muzikė - PsiTrans

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi