Ruset duan te dine nese Putin eshte i klonuar

Shko poshtė

Ruset duan te dine nese Putin eshte i klonuar

Mesazh  Luli prej 20.05.14 12:34

Ruset duan ta dine nese presidenti i tyre eshte i klonuar.

Fotografite e ndryshme dhe filmimet rreth Putinit nga mediat shtrojne shume pyetje se cili eshte Putini i vertete dhe cili i rrejshem dhe cili eshte qellimi i ketij klonimi.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi