Klloune ! Cfare jane , Historite e tyre, Misteret e tyre !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Klloune ! Cfare jane , Historite e tyre, Misteret e tyre !

Mesazh  IndigoStar prej 14.05.14 1:05Te dashur miq po e hapi kete teme si kerkese ne fakt
kam degjuar per Kllounet qe jane shume te mistershem , kane histori te cudtishme , thone qe dhe mallkimet e tyre jane te renda !!!
Ju lutem kush mundet te postoje  ketu ndonje informacion osse te me korigjoje nese jam gabim

Me shume respekt

Pirusti !

IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


111


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi