Vajza e pushtuar nga djalli?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Vajza e pushtuar nga djalli?

Mesazh  Luli prej 11.05.14 23:50Nė internet po qarkullon njė video, qė ėshtė xhiruar nė Edmonton tė Kanadasė. Por, se cila ėshtė e vėrteta pėr kėtė qė do tė shihni, kjo ende saktė nuk dihet...

Sipas njė interpretimi, thuhet se femra me sjellje e zė tė ēuditshėm, qė sulmon nė tren njė udhėtar tė ulur pranė saj, ėshtė e “pushtuar nga djalli”.

“Huffington Post” raporton se videoja e parė ėshtė postuar nė Facebook dhe e dyta nė YouTube. Zėdhėnėsja e qytetit tė Edmontonit, Chery Oxfort, pranon pėr Global News se dy persona janė kacafytur nė tren.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

928


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajza e pushtuar nga djalli?

Mesazh  IndigoStar prej 12.05.14 0:30

mendoni se eshte e vertet ashtu :O ?
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


82


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajza e pushtuar nga djalli?

Mesazh  Jetmira prej 06.09.14 19:04

hmmm pse gjithnje njerzve qe bejn keq apo sillen keq thon se jan djalli vet
avatar
Jetmira

655


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vajza e pushtuar nga Djalli?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 06.09.14 19:31

Katilja shkruajti:hmmm pse gjithnje njerzve qe bejn keq apo sillen keq thon se jan djalli vet

Sepse menyra sesi ata flasin, sesi shprehen, nervozat qe perdorin ne te folur, sjellja e tyre, komunikimi i tyre ben qe ata te percaktohen si te tille.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

93


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi