Si mund te ndryshoj dicka tek vetja ime?(fizike)

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund te ndryshoj dicka tek vetja ime?(fizike)

Mesazh  Erda Ymeri prej 11.05.14 17:05

Ju lutem kush di te beje dicka ne lidhje me kete teme te me shkruaje ???????????
avatar
Erda Ymeri

Kur humbet besimin , atehere gjithcka duket e kota.

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund te ndryshoj dicka tek vetja ime?(fizike)

Mesazh  syri i art prej 11.05.14 23:28

asnje njeri ne bot nuk ka nevoj te bej ndryshime ne trupin e vet,se atehere sdo te ishte vetvetja,po do te ishte kopje e dikujt...nese zoti ka dashur te jesh ashtu pse duhet te ndryshosh ate...nese don te ndryshosh diqka tek vetja ,ndrysho mendjen...duaje veten ashtu si je ,ashtu je ai apo ajo qe duhet te jesh se kshtu te krijoi zoti,te veqant,ska asnje ne bot si ti...ta duash veten ashtu si je esht ndryshimi me i madh qe mund te besh,beje kete dhe do te befasohesh me veten pastaj...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

254


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi