Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  Hidra prej 11.05.14 1:47Forcat e Erreta qe i kontrollojne Mediat Boterore sonte bene edhe nje promovim te "vlerave" duke nominuar fitues te Eurovisionit nje travesti me pamje te Jezusit (Anti:Krishti, ku mbrapa tij shihej simboli i feniksit)

Tmerr!

Kjo vetem eshte nje shenje se fundi yne nuk eshte shume larg.

Une nuk mund tė besoj se ēfare po ndodh .... Sot kjo ishte gjeja me e neveritshme qe une kam pare ndonjehere.

Fryma e demoneve eshte futur kudo.
avatar
Hidra

62


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  excommunicated prej 11.05.14 10:49

Toka eshte ferr dhe ne ferr gjen edhe krijesa te tilla.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  number3 prej 11.05.14 21:15

bota esht per lesh te bubuit
avatar
number3

njeri thjesht

283


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  Gabriel prej 11.05.14 22:56

Sbehet fjale fare per paragjykim, thjesht nuk eshte normale.
Per fundin e botes, mos prisni qe qielli te ēahet ne dysh. Kto jane shenjat...
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  Elsavrana prej 11.05.14 23:40

keshtu mendoj dhe une...nuk eshte normale te votosh per njerez"ANORMALE"....mohim i plote i vlerave njerezore.
avatar
Elsavrana

101


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  Kosful prej 12.05.14 12:41

Ky ėshtė degjenerimi mė i madh botėror qė nga populli i Sodomit.
avatar
Kosful

Kosful

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  Muneer prej 13.05.14 8:56

gjeja me e shpifur qe kam pare ndo1here....turp
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eurovizioni - Promovim zyrtar i Pederizmit

Mesazh  Niko_ prej 13.05.14 15:16

Shqipėria i dha 5 pikė Austrisė...
Dhe mos harroni qė nga fundi i muajit maj nė vendet e bashkimit evropjan zhvillohen zgjedhjet pėr parlamentin e ri evropjan. Nė Evropė ka njė shqetėsim dhe frikė pėr rritjen e forcave tė ekstremit tė djathtė pėr shkak tė krizės ekonomike dhe zhgėnjimit nga politikat e ndjekura deri tashmė, prandaj fitorja e kėtij tipit nga Austria ishte gjoja njė mesazh nga qytetarėt e Evropės pėr ekstremistėt. Eurovizjoni ėshtė mė shumė njė karnaval, se sa njė konkurs i muzikės.

Niko_

135


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi