Te investosh ne BURSE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te investosh ne BURSE

Mesazh  Dilan prej 07.05.14 16:33

Pershendetje te nderuar antare te forumit. Ju lutem te me ndihmoni se si mund te ivestoje ne burse dhe informacione shtese rreth kesaj teme .
I falenderoj te gjithe ata qe do te kontibojne.
avatar
Dilan

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te investosh ne BURSE

Mesazh  Dilan prej 07.05.14 18:38

Ju lutem te me ndihmoni qoft edhe me pak informacion
avatar
Dilan

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te investosh ne BURSE

Mesazh  Muneer prej 08.05.14 3:37

Nuk ka burse te mirefillte ne Shqiperi. Eshte nje zyre shitblerje te banka qendrore por qe nuk e kryen funksionin sakte. Sa  per jasht shtetit mjafton te shkosh ne nje burse te japesh te dhenat e tua dhe je i rregjistruar. Eshte si nje llogari bankare pak a shume. Sa per investimin duhet te shikosh tregun e axioneve dhe te blesh sa me lire ato qe te duken me fitimprurese, ose te shesesh sa me shtrenjt jofitimprureset.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

323


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te investosh ne BURSE

Mesazh  Dilan prej 08.05.14 20:13

Te falenderoj . Po per FOREX si duhet te procedoj per te investuar dhe sa duhet te jet kapitali fillestar I investimit ne burse dhe FOREX ?
avatar
Dilan

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te investosh ne BURSE

Mesazh  Muneer prej 08.05.14 23:47

paske nje opsion tek websiti Forex, ku mund te praktikosh falas.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

323


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te investosh ne BURSE

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi