E sulmon “shpirti” agresiv

Shko poshtė

E sulmon “shpirti” agresiv

Mesazh  gjilanasi prej 03.05.14 16:29“Shpirti” agresiv ose fantazma e tij u paraqit nė mes tė korridorit, e shtyri dhe e rrėzoi njeriun e gjorė nė dysheme e pastaj e tėrhoqi gjatė disa sekondave.

Kamera kujdestare ka regjistruar njė pamje tė pabesueshme qė mund tė shihet vetėm nė filmat horror.

Sipas videos qė qarkullon nė You Tube, hija, reja e zezė, “shpirti” agresiv, e ka sulmuar njeriut qė ecte nėpėr korridor.

avatar
gjilanasi

383


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E sulmon “shpirti” agresiv

Mesazh  Siroco prej 17.10.15 0:16Nė njė hotel nė Malajzi, papritmas njė grua fillon tė sulmohet nga mobiljet pėrreth. Nga frika e madhe ajo fillon tė vrapojė, pastaj bie nė tokė dhe alivanoset.

Gjithēka ėshtė kapur nga kamerat e sigurisė, supozojmė se as ju nuk do tė ndjeheni komfort kur tė shikoni kėtė video.


avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi