Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  IndigoStar prej 23.04.14 0:19

Sapo tregoj nje histori paranormale qe ndodhi sonte ne darke ne Bregdetin e Sarandes

Hostoria i ka ndodhur shokut tim dhe dy te tjerve
Sapo ma tregoj ne facebook ,,,,,

Neve dolem xhiro tre veta anes detit dhe ndaluam ne nje vend buz detit ne stola pam nje grua qe po kalonte rruges ishte kacurrelse dhe e veshur si murgeshe por skishte veshje nftyr dukej si shtrig ore dhe po bente xhiro pastaj...

U ul ne nje stol anash nesh un isha ne mes po benim muhabet e kishim pak larg por se patem menjen u cua ne kemb na erdhi perball  dhe na veshtroi me shģkim te hidhur me sy tkeq ne errsir me nje shikim shum ironik dhe ...

Neve ngrim po te them gati na u pre goja dhe them un hej zot na ruaj pastaj ungritem ne ikem kjo na ndoqi njaj 10 metra thash un ne djall vafsh nese do me na be keq dhe pastaj prap une o zot na largo te kqiat ALL-LLAH ( Pėrendi ) na ruaj pastaj u zhduk ajo.


( Lind pyetja cka qene ? ) pres pergjigje
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


81


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  elektronika prej 23.04.14 4:39

"The Pirust 99" ku eshte paranormalja ne kete histori qe na tregove !!?? qe te te japim nje pergjigje.
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........88


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  IndigoStar prej 23.04.14 7:50

elektronika shkruajti:"The Pirust 99" ku eshte paranormalja ne kete histori qe na tregove !!?? qe te te japim nje pergjigje.

Besoj qe ajo ska qene normale. -_-
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


81


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  Elsavrana prej 23.04.14 15:33

Po ta kishe pershkruar me ca doza te marra nga filmat "HORROR AMERIKAN" qe zakonisht luajne ketu...besoj do t'i kishe bindur keta qe kane reaguar ketu "lart"...here tjeter provo te shkruash sic te keshillova miqesisht. tani dy fjale per historine tende. Ne bote, rreth nesh ka shume gjera qe te befasojne...te ndryshme nga ajo qe jemi mesuar te takojme.
avatar
Elsavrana

64


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  IndigoStar prej 23.04.14 17:36

Elsavrana shkruajti:Po ta kishe pershkruar me ca doza te marra nga filmat "HORROR AMERIKAN" qe zakonisht luajne ketu...besoj do t'i kishe bindur keta qe kane reaguar ketu "lart"...here tjeter provo te shkruash sic te keshillova miqesisht. tani dy fjale per historine tende. Ne bote, rreth nesh ka shume gjera qe te befasojne...te ndryshme nga ajo qe jemi mesuar te takojme.


Te kisha talent per filma horror isha ne hollywood ..une skam trilluar apo shkruar asgje thjesht postova historine sic me erdh ne inbox .. ok .. dhe faleminderit per citimin...
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


81


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  Muneer prej 23.04.14 17:53

ThePirust99 shkruajti:
Elsavrana shkruajti:Po ta  kishe pershkruar me ca doza te marra nga filmat "HORROR AMERIKAN" qe zakonisht luajne ketu...besoj do t'i kishe bindur keta qe kane reaguar  ketu "lart"...here tjeter provo te shkruash sic te keshillova miqesisht. tani dy fjale per historine tende. Ne bote, rreth nesh ka shume gjera qe te befasojne...te ndryshme nga ajo qe jemi mesuar te takojme.


Te kisha talent per filma horror isha ne hollywood ..une skam trilluar apo shkruar asgje thjesht postova historine sic me erdh ne inbox .. ok .. dhe faleminderit per citimin...
# thepirust99 pergjigje e sakte.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

323


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  IndigoStar prej 24.04.14 2:17

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:# thepirust99 pergjigje e sakte.

Te falenderoj perzermsisht per perkrahjen
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


81


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  IndigoStar prej 25.04.14 13:01

a tashi qenkam une gabim aaaa ? sa per jevish lale eshte ndryshe ne anglisht .... si shqiptar si albanian njelloj ok ....dhe sjom fare paragjykues se kom miq nga mason tek musliman ..sepse secili ka zgjedhjen e vet -_- ... mos ta zgjasim me teper ... dhe sa per info Islamist ne shqip do te thote paqedashes sepse islam do te thote paqe.. ok gjithsesi ...
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


81


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  dashmir* prej 27.04.14 0:58

Shum sende te cuditshme na rethojne me dimensione tjera te cilet nuk do kishim deshire qe te perballemi.
Dhe sa i perket kesaj ngjarje me shum gjasa mund te ket qene ndonje me probleme mendore se sa ndonje fantazme per mendimin tim
Ta shikosh nga nje aspekt me mir te jet fantazme se ndonje semur psiqik metvertet mundet te duket shum me e frikshme te jet Fantazme por sa kam degjuar qe fantazmat nuk mundet te te sulmojne apo demtojne Fizikisht ndersa te semurit psiqik PO
avatar
dashmir*

“The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.”


21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Histori Paranormale 100% e vertet

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi