Ē"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise

Shko poshtė

Ē"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise

Mesazh  elektronika prej 20.04.14 19:59

Astrologu Eufiel Koco vjen kete rradhe me numerologjine zberthimi i emrit te Obames si dhe nje "parashikim per fundin e botes"

avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ē"kodimi i emrit te Obames sipas numerologjise

Mesazh  Luce prej 22.04.14 17:42

ME NE FUND NJE NJERI ME BOT..
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

39


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi