Grupi i gjakut qe sundon boten !

Shko poshtė

Grupi i gjakut qe sundon boten !

Mesazh  elektronika prej 20.04.14 19:46

Me terhoqi vemendjen kasifikimi qe i beri Jofiel Koco grupeve te gjakut. Dhe menyra se si ato jane vendosur tek njeriu.
Per me teper shikoni videon  qe u transmetua tek Vizion

avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Grupi i gjakut qe sundon boten !

Mesazh  Gabriel prej 22.04.14 20:46

Bravo i qofte per guximin dhe per Informacionin qe na dha.
Me pak hetim ne internet, duke u perqendruar tek pika kyce "Gjaku" arriti
te nxjere fakte mbreselenese. Do doja te dija me shum rreth kesaj ceshtje
dhe ketij personazhi mjaft Interesant.
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi