Te me falin dhe ta harojne te kaluaren

Shko poshtė

Te me falin dhe ta harojne te kaluaren

Mesazh  jeta' prej 19.04.14 20:56

Ndonje magji qe ta bej dike te me fal per gabimet e bera ose ti haroj fare ato.
avatar
jeta'

qdo gje eshte magji

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te me falin dhe ta harojne te kaluaren

Mesazh  55 prej 20.04.14 11:00

jeta' shkruajti:

Ndonje magji qe ta bej dike te me fal per gabimet e bera ose ti haroj fare ato.


Ti harrosh vete di nje qe e ka shkruar dikush ne kete forum me emrin Leonardo ketu, qe shkruan dicka ne leter me pas e fut ne uje dhe e ben me vaj dhe e djeg. Fjalet duhet te shkruhen ne veten e pare dhe me emer te personit dhe shkruaj disa here. se di nese funksionon per te tjeret se behet fjale qe te dalesh kunder vullnetit te tyre-ka edhe entenite per kete pune por smund te rekomandoj dote. Por jam si sigurt se te ka falur per te gjitha por vetem shtiret per te bere ty qe te kuptosh se e ke bere gabim. Te gjithe bejme gabime dhe me pas behemi pishmend me vone. Nqs mendon se te ka falur dije se e ka bere tashme.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi