Njė faqe interneti qe parashikon vdekjen e Personaliteteve

Shko poshtė

Njė faqe interneti qe parashikon vdekjen e Personaliteteve

Mesazh  gjilanasi prej 18.04.14 14:28Web Faqja Deathlist qė nga viti 1987, ofron vdekjen e personaliteteve tė gjithė botės. Nė fillim tė ēdo viti, jep listėn e 50 emrave tė njerėzve qe pritet tė vdesin brenda 12 muajve.

Dhe nė vitin 2013, Zonja e Hekurt, Margaret Thatcher ishte pėr fat tė keq pjesė e kėsaj liste tė tmerrshme dhe te frikshme.
Pėr veē Margaret Thatcher, Deathlist pėr vitin 2013 parashikoi pikėrisht vdekjen e katėr njerėzve: Hugo Chavez, Michael Winner, kėngėtares Patty Andrews dhe kėngėtarit Reg Presley.

Per 2014, Deathlist jep keta emra : Joćo Havelange, George H. Bush, Fidel Castro, Henry Kissinger, Hosni Moubarak, Jake LaMotta, Helmut Schmidt,Kirk Douglas,Jerry Lewis....

burimi:
http://www.deathlist.net/
avatar
gjilanasi

381


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi