Google Chrome dhe Numri i Bishes

Shko poshtė

Google Chrome dhe Numri i Bishes

Mesazh  Berti69 prej 18.04.14 13:54

Logo e Google Chrome, web shfletuesit i zhvilluar nga Google, ėshtė mjaft tėrheqės dhe i bėr mirė. Por pas njė pamje dinamike dhe tė thjeshtė, kjo logo me ngjyra fsheh njė mesazh ...

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi