Sa besoni tek ''ngjarjet'' e shkruar tek libri ''Lufta e DULCES''?

Shko poshtė

Sa besoni tek ''ngjarjet'' e shkruar tek libri ''Lufta e DULCES''?

Mesazh  Trigon prej 16.04.14 20:15

Sa besoni tek ''ngjarjet'' e shkruar tek libri ''Lufta e DULCES''?


http://www.explorerunivers.com/t1664-lufta-e-dulces-branton?highlight=lufta+e+dulces

A jane te verteta keto ngjarje apo thjeshte nje pjellė e imagjinatės njerėzore?
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.295


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa besoni tek ''ngjarjet'' e shkruar tek libri ''Lufta e DULCES''?

Mesazh  purple rain prej 17.04.14 12:23

Perderisa cdo informacion i dhene ne kte liber,paraqitet i dokumentuar me fakte,dhe ne te perfshihen emra reale njerezish(dhe jo njerez dosido)..atehere normale qe shkalla e besueshmerise do te jete teper e larte per cdo lexues dhe fanatik te teorive konspirative.
avatar
purple rain

What goes around...comes around...

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi