AL Kaeda (Al-Qaļda) u krijua nga SHBA

Shko poshtė

AL Kaeda (Al-Qaļda) u krijua nga SHBA

Mesazh  Androo prej 15.01.12 18:53

SKANDAL!
Kjo nuk ėshtė njė teori e re nė fakt, por, nė internet ėshtė duke qarkulluar njė video e sekretares amerikane tė Shtetit, Hilari Klinton, nė tė cilėn kjo e fundit pohon se organizata terroriste Al Kaeda ėshtė krijuar nga SHBA 20 vite mė parė.

“Kujtohuni, njerėzit ndaj tė cilėve sot luftojmė, i krijuam para 20 vitesh. Ne e bėmė sepse ishim nė telashe me Bashkimin Sovjetik, kur ata pushtuan Afganistanin” ka thėnė ajo. Klinton ka vazhduar tė flasė edhe mė tej, por ende nuk ėshtė verifkuar autenticiteti i intervistės sė sekretares sė Shtetit. Mundėsitė mė tė mėdha janė qė video tė jetė e montuar, gjithsesi dyshimet do tė mbeten.
avatar
Androo

254


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AL Kaeda u krijua nga SHBA

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 15.01.12 20:01

AL Kaeda u krijua nga SHBA normale ce personazhi i binladenit edhe alkaeda u krijua nga qeveria amerikane sepse amerika eshte shteti me i pangopur per nafte edhe e vetmja menyre ce amerika te kishte arin e zi eshte krijimi i alkaedes amerika do te ket nen kontroll komplet lindjen e mesme sepse aty ka nafte me bollek
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

AL Kaeda u krijua nga usa

Mesazh  maximus prej 19.01.12 10:56

Al Kaeda u krijua nga Osama Bin Laden ne vitin 1988. Ndersa Bin Laden u stervit nga CIA ne Luften Ruso-Afgane, gjate opercionit "CIKLONI" dhe ju dhane arme dhe fonde per te luftuar ruset. mbas luftes ndihmoj talebanet per te mare pushtetin ne Afganistan dhe perhapi islamin ne kete vend sipas menyres suunite.
avatar
maximus

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AL Kaeda (Al-Qaļda) u krijua nga SHBA

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi