Gjen nje koke perbindeshi ne livadh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gjen nje koke perbindeshi ne livadh

Mesazh  Androo prej 27.12.11 18:25Vajza gjermane gjen njė kokė pėrbindėshi nė livadh

Sytė tė fryrė, nofulla tė fuqishme, dhėmbė tė mėdhenj! Njė kafshė me pamje tė ēuditshme. Eileen Grunzig (19 vjeēe) ėshtė tmerruar papritur kur ka parė njė krijesė tė ēuditshme ndėrsa shėtiste nė Erfurt (Thuringia).

Ēfarė ka dashur njė pėrbindėsh me dhėmbė tė mėdha nė livadh, dhe sidomos, si arriti atje? Eileen tha: "Kjo ishte vėrtet e neveritshme, dukej si njė alien i dekompozuar".

Julian Heiermann i NABU (specialist i informacionit mjedisor), ka thėnė: “Dukej si njė peshk –ujk qė gjendet nė Atlantikun e Veriut. Sea Wolf i njohur gjithashtu si ujku i detit, ėshtė njė peshk i shijshėm, duhet tė kuptoni gjithashtu qė afėr me vendin ku u gjet ndodhet njė restorant”.
avatar
Androo

296


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi