Si tė gjeni pėrgjigjen e njė pyetjeje

Shko poshtė

Si tė gjeni pėrgjigjen e njė pyetjeje

Mesazh  Magus prej 14.04.14 20:04

Pėr tė gjetur zgjidhje pėr njė problem, apo pėrgjigje pėr njė pyetje qė na del perpara:

Mbushni njė gotė me ujė dhe e vendosni pranė shtratit tuaj.

Para se te shkoni ne gjumė e pini gjysmėn e gotes duke e bėrė pyetjen e duhur, apo duke menduar pėr problemin qė ju preokupon juve.
Nė mėngjes, para se tė ngriheni, e pini pjesėn e dytė tė ujit duke e bėrė pyetjen pėrsėri apo duke menduar pėr problemin.

Pastaj "harrojeni".

Zakonisht ne e marrim pėrgjigjen e pyetjes ose zgjidhjen e problemit brenda 3 ditėve.

Kjo mund tė jetė nė kėtė formė:

njė diskutim me dikė
njė lexim
njė ėndėrr ...
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi