A ėshtė ēifut kėshilltari kryesor i Hashim Thaēit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A ėshtė ēifut kėshilltari kryesor i Hashim Thaēit?

Mesazh  Trigon prej 13.04.14 17:16

A ėshtė ēifut kėshilltari kryesor i Hashim Thaēit?

Disa herė nė media ėshtė pėrfolur se kėshilltari kryesor i Hashim Thaēit ėshtė ēifut dhe merr pagė tė majme nga institucionet e Kosovės. Sa ėshtė i vėrtetė ky lajm.
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.387


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi