Mbrojtja e Aures

Shko poshtė

Mbrojtja e Aures

Mesazh  Magus prej 12.04.14 1:15

Per te mbrojtur auren dhe per te shmangur thithjen e energjive negative:

Gjate qendrimit ne nje turme
Ne nje  supermarket, nje spital ...
Para se ti beni dikujt masazh
Perpara se te beni nje seance Reiki

Shprehni brenda jush kete fraze:

Une jam Drita
Drita eshte ne mua
Drita del nga une
Drita me rrethon
Drita me mbron
Une jam Drita.

Ne te njejten kohe vizualitzoni nje drite te bardhe qe ju rethon dhe ju mbron nga stresi dhe presioni i ambientit.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbrojtja e Aures

Mesazh  Magus prej 12.04.14 1:28

Kjo teknike perdoret kur ju ndjeni veten te dobesuar energjetikisht.

Kjo humbje e energjise mund te jete shkaku i stresit, semundjes, frikes, ose prania e nje personi i cili aspiron (pa qellim) energjite e njerezeve qe i  rrethon.
Mjafto vetem te beni 2 qarqe te nderthurura mes gisht te madh dhe gishtit tregues.

Rrethimi mentalisht i vetes me nje drite te paster te bardhe mbrojtese gjithashtu ndihmon per te rivendosur vitalitetin.

avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Magus, kam nevoje per ndihmen tende.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 23.05.14 21:12

Magus shkruajti:Kjo teknike perdoret kur ju ndjeni veten te dobesuar energjetikisht.

Kjo humbje e energjise mund te jete shkaku i stresit, semundjes, frikes, ose prania e nje personi i cili aspiron (pa qellim) energjite e njerezeve qe i  rrethon.
Mjafto vetem te beni 2 qarqe te nderthurura mes gisht te madh dhe gishtit tregues.

Rrethimi mentalisht i vetes me nje drite te paster te bardhe mbrojtese gjithashtu ndihmon per te rivendosur vitalitetin.

Dua te di nje magji se si te mundem te bej dicka qe e kam lene pa bere. P.sh: ne nje testim, mua nuk me kujtoheshin ato cfare kisha mesuar, prandaj lashe dy ushtrime pa bere. Dua te di: (nese magjia egziston sigurisht) si mund te therras engjejt e mi mbrijtes dhe ata t'i bejne keto ushtrime per mua, por me udhezimet e mia. E di qe kjo eshte dicka shume e ulet, por nuk dua te dal keq ne testim, sepse te tera notat i kam dhjeta dhe ky testim me ndikon shume. Prandaj, te lutem te me ndihmosh. Pres pergjigje. Nese ke munds. pgj. e pres deri ne oren 12:00- mesdite. Faleminderit. Tung.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbrojtja e Aures

Mesazh  extraterestrial prej 27.07.14 15:53

kjo qe po thua esht e pamundur
avatar
extraterestrial

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbrojtja e Aures

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi