Pastrimi i Trupit Energjetik

Shko poshtė

Pastrimi i Trupit Energjetik

Mesazh  Magus prej 12.04.14 1:06

Per te pastruar trupin nga energjite negative qe mund te qendrojne ne te:

Ose ecni ne shi,
Ose beni nje notim ne mengjes heret ne det ose pas perendimit te diellit.
Nese nuk eshte e mundur qe te perdorni ujin ne gjendjen e tij natyrore, ju gjithmone mund te beni nje dush duke vizualizuar ujin qe pastron auren.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A eshte e sigurt kjo metode Magus.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 08.06.14 16:38

Magus shkruajti:Per te pastruar trupin nga energjite negative qe mund te qendrojne ne te:

Ose ecni ne shi,
Ose beni nje notim ne mengjes heret ne det ose pas perendimit te diellit.
Nese nuk eshte e mundur qe te perdorni ujin ne gjendjen e tij natyrore, ju gjithmone mund te beni nje dush duke vizualizuar ujin qe pastron auren.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faliminderit Magus

Mesazh  Jezebel prej 08.06.14 22:16

Kjo besoj se vepron, pasi ndihem teper e relaksuar pas nje dushi me uje te vaket duke paramenuduar uje te kalter te kthjellet dhe ujevara.

Magus: mund te bejme ket ne liqen apo lum, se ne skemi det? Ndoshta ka me shume efekt se banjoja?
avatar
Jezebel

.Nothing is Everything.
.Everything is Nothing.

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pastrimi i Trupit Energjetik

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi