Pastrimi i Trupit Emocional

Shko poshtė

Pastrimi i Trupit Emocional

Mesazh  Magus prej 12.04.14 0:53

Per te perdorur kete teknike mjafton vetem qe ti besoni nje elementi te natyres te gjitha emocionet e tuaja shqetesuese.
Shkoni te shihni nje peme, njė lum, nje fushe ...
Dhe i thuani: "Une ju ofroj te gjitha momentet e mia te zemerimit, trishtimit, ankthit ... per te me transformuar."
Perdorimi i kesaj teknike nje here ne jave eshte i mjaftueshem.
Kjo ndihmon per te njohur dhe emeruar emocionet e ndryshme qe na kane prekur.

Dhe keshtu trupi emocional lirohet nga tensionet destabilizuese.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pastrimi i Trupit Emocional

Mesazh  Toniramun prej 12.01.17 16:30

Ose mund ti fusesh nje te dhjerre te mir ne wc... Esht e vertet...
avatar
Toniramun

Knowledge is powerful

25


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pastrimi i Trupit Emocional

Mesazh  I638 prej 13.06.17 21:20

Toniramun shkruajti:Ose mund ti fusesh nje te dhjerre te mir ne wc... Esht e vertet...
Kjo ishte epike...hahhhaah

I638

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pastrimi i Trupit Emocional

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi