Tė verteta, qe njerezve u janė fiksuar gabimisht!

Shko poshtė

Tė verteta, qe njerezve u janė fiksuar gabimisht!

Mesazh  Crash prej 09.04.14 12:39

* Lakuriqėt shohin shumė mirė, edhe natėn, edhe ditėn

* Pjesa mė e madhe e meteorėve janė tė ftohtė kur godasin Tokėn

* Nuk ėshtė mishi i gjelit qė provokon pagjumėsinė, por vera qė pihet, pėr ta shoqėruar

* Kėrcitja e gishtave nuk sjell artritin

* Lėngu i kuq qė del nga mishi nuk ėshtė gjak, por njė pėrzierje mes mioglobinės dhe ujit

* Zjarri i famshėm i Chicagos nuk u provokua nga njė lopė: e gjitha ėshtė sajuar prej njė gazete

* Ndjesia e pestė e shijimit shėrben pėr tė caktuar mirėsinė e ushqimit

* Dielli nuk ėshtė i verdhė, por i bardhė: ėshtė pėrhapja e dritės nė atmosferė qė i jep njė ngjyrė tė tillė.

* Pjesa mė e madhe e nxehtėsisė ēlirohet nga koka

* Nuk ėshtė e vėrtetė qė meshkujt mendojnė pėr seksin ēdo 7 sekonda, thjesht sepse ėshtė e pamundur tė dilet nė njė rezultat tė tillė

* Sheqeri nuk i bėn njerėzit hiperaktivė

* Alkooli nuk sjell nxehtėsi nė trup

* Ideja se ėshtė njė pjesė e djathtė, apo e majtė e trurit qė ju bėn artistė, ose tė zotėt nė matematikė, nė fakt ėshtė njė sajesė

* Bibla, faktikisht, nuk e ka specifikuar se ēfarė fruti hėngrėn Adami dhe Eva

* Arthur Conan Doyle nuk ka thėnė kurrė “Elemenar, Watson”. Kjo frazė vjen direkt nga njė pėrshtatje televizive e vitit 1929

* Ajnshtajni e braktisi vėrtet shkollėn, por kishte cilėsi befasuese

* Flokėt dhe thonjtė nuk vazhdojnė tė rriten edhe pas vdekjes

* Sipas mjekėve nuk ėshė problem nėse hahet, pėrpara se tė bėni banjė

* Shikimi i televizorit nuk i bėn keq shikimit, mė shumė tė bėn dembelė dhe tė trashė

* Ekzistojnė mė shumė se 3 ngjyra primare

* S’ėshtė e vėrtetė se mund tė shihet muri kinez edhe nga hapėsira

* Gutenberg nuk krijoi makinėn e parė tė shkrimit. Ishte Kina shumė mė pėrpara

* Njerėzit e thjeshtė zotėrojnė mė shumė se 5 ndjenja, kurse shkencėtarėt thuhet se posdeojnė nga 14 deri nė 20
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi