Monedhat Aliene !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Monedhat Aliene !

Mesazh  VINCIT prej 09.04.14 12:05

Kam hasur ne monedha aliene dhe mesa kam informacion,vlera monetare na eshte bere"dhurate"nga qeniet jashtetokesore per te na futur anen materiale ne gjak dhe shkeputjen e anes shpirterore!
avatar
VINCIT

Gjykatesi me i drejte,eshte Ndergjegja.

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Monedhat Aliene !

Mesazh  gjilanasi prej 09.04.14 16:29

VINCIT shkruajti:Kam hasur ne monedha aliene dhe mesa kam informacion,vlera monetare na eshte bere"dhurate"nga qeniet jashtetokesore per te na futur anen materiale ne gjak dhe shkeputjen e anes shpirterore!
Nuk e kemi dhurate vetem monedhen nga ata por shume gjera tjera.
avatar
gjilanasi

396


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Monedhat Aliene!

Mesazh  VINCIT prej 09.04.14 19:29

gjilanas,ke shume te drejte ne ate qe the,por une tregova vetem nje nga dhuratat e shumta qe ata na kane sjelle.!
avatar
VINCIT

Gjykatesi me i drejte,eshte Ndergjegja.

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Monedhat Aliene !

Mesazh  albaniaguard prej 10.04.14 19:06

pse vertete mendon se jane nga alienet,me sa po shoh eshte bere e modes qe te gjithe ato gjera qe nuk i shpjegojme dot jua ngjeshim alienve
avatar
albaniaguard

1000 po te mbeten aty do jem dhe une,
por dhe 100 te jene nuk tundem kursesi,
10 po te mbeten i 10 do jem une,
por dhe 1 te mbetet une do jem ai,..

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Banka Boteror kontrollhet nga ALIENET

Mesazh  dashmir* prej 10.04.14 20:28

Kėshilli i Lartė i ish- Bankės Botėrore thotė se njė " Speciet e dytė " Nė Tokė Kontrollon parat dhe Fen

Ish- Kėshilli i Lartė i Bankės Botėrore , Karen Hudes ka bėrė shumė zhurmė kohėt e fundit , dhe ajo kohėt e fundit tha diēka qė ajo kurrė nuk ka thėnė mė parė . Ajo tha se njė specie e dytė nė Tokė kontrollon paratė dhe fenė . Shumė njerėz qė kanė poste tė dinė gjėra qė pjesa tjetėr prej nesh mund tė mos dinė kanė bėrė disa deklarata tronditėse shumė kohėt e fundit . Pėr shembull , Paul Hellyer , ish-ministri kanadez i Mbrojtjes Kombėtare kohėt e fundit tha se ka tė paktėn " 4 specie tė njohura tė huaja qė janė vizituar Tokėn pėr mijėra vjet . " Ju mund tė lexoni mė shumė pėr atė kėtu .

" Kėto vende nuk janė monolite , ka forca qė luftojnė korrupsionin dhe ka forca qė janė krejtėsisht tė qenė bashkė-prirur , dhe mėnyrėn se si ata veprojnė ėshtė tradhtar tė popullit nė kėto vende . Grupi qė ėshtė prapa rrjetit tė kontrollit janė tė Jezuitėve , dhe ka edhe disa grupe pas tyre . Njė nga kėto grupe janė tė hominids , ata nuk janė qenie njerėzore . Ata janė shumė tė zgjuar , ata nuk janė krijuese , ato janė matematikore . Ata kishin njė forcė shumė mė tė fortė nė mė tė hershme akull - moshė . Ata kanė zgjatur kafka , ata mund tė prodhojnė pasardhės nė mating me njerėzit femra , por qė pasardhėsit nuk ėshtė pjellore . Ne jetojmė nė njė botė tė shoqėrive tė fshehta , dhe sekretet , dhe informacioni qė duhet tė jetė publik nuk ėshtė publike . "

PER ME SHUM
http://www.ghosttheory.com/2014/03/31/world-bank-whistle-blower-aliens-control-money-and-vatican
avatar
dashmir*

“The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.”


21


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Monedhat Aliene !

Mesazh  Muneer prej 11.04.14 8:10

eshte kunder ligjeve te universit te nderhysh ne civilizimet e njera tjetres.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

323


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Monedhat Aliene !

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi