Ufo - 2014

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ufo - 2014

Mesazh  Zattoo prej 03.04.14 1:01

UFO te shfaqura ne janar dhe shkurt 2014

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ufo - 2014

Mesazh  Zattoo prej 02.05.14 1:10

Prill 2014

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ufo - 2014

Mesazh  Luli prej 08.05.14 0:15

Njė video qė pėrmban paraqitjen e UFO-ve qė kanė ndodhur nė janar 2014

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

928


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ufo - 2014

Mesazh  Zattoo prej 16.05.14 10:52


Maj 2014

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ufo - 2014

Mesazh  Equinox prej 10.06.14 12:53

Shfaqja e nje Ufo-je pas termetit 7.2 magnitude, muaji qershor 2014

avatar
Equinox

238


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ufo - 2014

Mesazh  Zattoo prej 27.06.14 14:23

UFO qershor 2014 ne Ukraine

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ufo - 2014

Mesazh  Zattoo prej 23.09.14 1:12

Shtator 2014

avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ufo - 2014

Mesazh  Luli prej 12.10.14 1:07

tetor 2014

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

928


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi