Cka po ndodh me Iliriden (Maqedonine Perendimore)dhe me shqiptaret ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cka po ndodh me Iliriden (Maqedonine Perendimore)dhe me shqiptaret ?

Mesazh  noterorisem prej 02.04.14 15:51

Pershendetje
Cka eshte duke ndodhur me shqipetaret e Maqedonise ,a mendoni se dalin te manipuluar nga ana e politikaneve shqiptare ,kohe mbas kohe zgjedhje por ne anen tjeter asnje ndryshim ne baza te bashkejeteses me (sllavet) dua thjeshte mendim se cka duhet ndermare populli ne drejtim te politikes diskriminuese nga ana tjeter deformim i planit te bashkjeteses gje qe nuk praktikohet dhe nuk ka avansim ne ate drejtim.A mendoni se gabimi eshte tek shqipetaret apo ku qendron problemi.Me mirekuptim

noterorisem

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cka po ndodh me Iliriden (Maqedonine Perendimore)dhe me shqiptaret ?

Mesazh  Trigon prej 02.04.14 16:51

Une mendoj se sė pari duhet tė bashkohen nė njė parti sepse vetėm kėshtu do tė jenė tė fuqishėm atje.

E dyta mendoj se sllavėt maqedonė po e shfrytzojnė pėrēarjen nė mes shqiptarėve tė Maqedonisė pėr tė vazhduar me planin e tyre dashakeq kundėr shqiptarėve.

Dhe e treta shqiptarėt duhet tė vetėdijėsohet se bashkimi nė njė parti bėn fuqi dhe nuk duhet tė shikojnė Menduh Thaēi dhe Ali Ahmetin por kur ėshtė nė pyetje interesi i shqiptarėve nė Maqedoni atėherė duhet tė bėhen bashkė dhe tė votojnė pėr atė qė ka gjasa mė tė mėdha qė tė fitoj.

avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.386


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi