Skull And Bones - Kafkat dhe Kockat

Shko poshtė

Skull And Bones - Kafkat dhe Kockat

Mesazh  Blak Devill prej 04.07.11 22:30

Sekti tjeter qe kam per tju treguar shtrihet ne AMERIKE ne kete sekt kane hyre dhe pjestare te rendesishem si presidenti XHORXH BUSH dhe shume zyrtar te tjere por eshe nje sekte vetem per familjet e pasura per kete sekt nuk dihet shume pervec disa gjerave
Numuri i tyre sekret eshte 322cdo antari i eshte thene qe sa here sheh nje targ makini me kete numur ta marre dhe madje jane bere foto nga njerez qe jane futur ne bazen e grupit dhe kane pare nje ure me targa makinash me numurin 322 Me posht mund te shohim foto te disa antareve ku eshte dhe XHORXH BUSHI


Dy pamje e marre nga nej shatervan i cuditshem brenda ndertesesKy sekt sekret amerikan ashtu si KU KLUKS KLANI duhet qe gjerat te mbahen te fshehta por ka njerez qe tregojne por ne fshehtesi pasi ka rrezik
avatar
Blak Devill

128


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Skull And Bones

Mesazh  Odin prej 31.03.14 0:43

Skull And Bones ose Kafka dhe KockatKjo organizate sic dihet eshte themeluar ne vitin 1832 ne Universitetin Yale nga Gjenerali William Huntington Russell..Te mbiquajtur "Bonesmen" kjo elite tani e stabilizuar eshte bere anetare e Komisionit Trilateral dhe Keshillit per Marrdheniet me Jashte si dhe ka arritur pozicione shume te larta ne Administrata te Presidenteve te ndryshem, Kongres dhe qeveri ne nivele te ndryshme.

Nga keto pozicione ata mund te ushtrojne influencen e tyre per te punuar drejt qellimit te vetem qe eshte qeveria e vetme boterore.

Familja Bush eshte nje pjestare e Masoneve, madje e Freemasonry. Vete George Bush i riu dhe i vjetri jane pjestare te njeres nga gradat e freemasonry Skull & Bones ...ne foto Xh. Bush me simbole sataniste.

avatar
Odin

527


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi