Misteri i Emrit ne Lidhje me Fatin ..... !!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Misteri i Emrit ne Lidhje me Fatin ..... !!!

Mesazh  IndigoStar prej 24.03.14 0:23

Pershendetje te dashur miq te Forumit Explorer Univers
po ehap kete teme sepse u bera shume kurioz ... po eksploroja ne fiverr.com ku blen cdo gje per 5 $ aty kerkova per parashikim Tarot ne kerkim e siper pashe dicka qe njeri thoshte qe lexon fatin ne baze te emrit tend te plote dhe pseudonimit qe do kishit ... dhe nese kishe ndonje problem te jepte sygjerime te nderroje emrin per efekt pozitiv
.... jo se duhej ta nderroje emrin ne ato raste ne gjendjen civile mjaftonte qe 4 veta te te thirrnin ne ate emrin e ri... ky Personi ishte nga Indonezia !!! ...... si e shpjegoni kete ?

IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


106


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Lexoni ( eshte ne anglisht :)

Mesazh  IndigoStar prej 24.03.14 0:37

http://books.google.al/books?id=NOzTFJxoDQEC&pg=PA29&lpg=PA29&dq=the+name+is+your+fate&source=bl&ots=rOHSHCM0a4&sig=s1QDw_qOZFnx_Xqx7pGoWj9j2S8&hl=en&sa=X&ei=BGovU9LBAZKv7Ab21oGgBg&ved=0CDoQ6AEwAw#v=onepage&q=the%20name%20is%20your%20fate&f=false

ky libri eshte ne anglisht shpresoj ta kuptoni

IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


106


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Misteri i Emrit ne Lidhje me Fatin ..... !!!

Mesazh  wolf27 prej 24.03.14 20:32

ThePirust99 shkruajti:http://books.google.al/books?id=NOzTFJxoDQEC&pg=PA29&lpg=PA29&dq=the+name+is+your+fate&source=bl&ots=rOHSHCM0a4&sig=s1QDw_qOZFnx_Xqx7pGoWj9j2S8&hl=en&sa=X&ei=BGovU9LBAZKv7Ab21oGgBg&ved=0CDoQ6AEwAw#v=onepage&q=the%20name%20is%20your%20fate&f=false

ky libri eshte ne anglisht shpresoj ta kuptoni
interesant dhe ka shume gjera te verteta
avatar
wolf27

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Misteri i Emrit ne Lidhje me Fatin ..... !!!

Mesazh  IndigoStar prej 25.03.14 0:12

po kishte lidhje dhe me numerologjine... me cudit vertet

IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


106


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi