Pse gati se gjatė gjithė historisė njerėzore shqiptarėt ishin(janė) tė pushtuar?

Shko poshtė

Pse gati se gjatė gjithė historisė njerėzore shqiptarėt ishin(janė) tė pushtuar?

Mesazh  Trigon prej 23.03.14 18:22

1. Tradhtia e vazhdueshme nė mes shqiptarėve.

2. Mosorganizimi i mirė shtetėror.

3. Lakmia e shteteve tė tjera ndaj pasurive tokėsore dhe nėntoksore tė trojeve shqiptare.

4. Lakmia e madhe pėr pushtet dhe interesi personal i pushtetarėve dhe jo interesi kombėtar.

5.Shkaqet tjera.

Jepni mendimin tuaj.
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.295


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse gati se gjatė gjithė historisė njerėzore shqiptarėt ishin(janė) tė pushtuar?

Mesazh  Elsavrana prej 23.03.14 19:13

PAVARESISHT se Shqiperia ka ngelur nje vend teper i vogel..Evropa dhe kombet me potence kane nje lloj frike te vjeter per te verteten qe gjendet vetem ne trojet tona. Dhe mundohen me te gjitha menyrat e hidhura dhe " te embla" ta mbajne shqiperine nen diktatin e varferise,sepse po e perseris kane frike nga ajo qe kane shqiptaret... por do te vije koha e do te duan me se fundi te zberthejne pergjigjet e mohuara.Per gjithe njerezimin.
avatar
Elsavrana

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi