Si mund tė konkuroj nė zgjedhje njė komunist si Isa Mustafa nė njė sistem demokratik?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund tė konkuroj nė zgjedhje njė komunist si Isa Mustafa nė njė sistem demokratik?

Mesazh  Trigon prej 17.03.14 17:49

avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.387


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund tė konkuroj nė zgjedhje njė komunist si Isa Mustafa nė njė sistem demokratik?

Mesazh  Trigon prej 17.03.14 17:53

Madje disa thojnė pse po i thuani komunist ndėrsa ishte dhe ėshtė komunist.

Burimet: http://publiku.net/?FaqeID=3&LajmID=2371&thekso=isa+mustafa

http://publiku.net/?FaqeID=2&LajmID=4991&thekso=isa+mustafa
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.387


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi