A ėshtė e vėrtetė se Ramush Haradinaj merret me Haraē?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A ėshtė e vėrtetė se Ramush Haradinaj merret me Haraē?

Mesazh  Trigon prej 16.03.14 22:13

Shumė herė nė popull, nė media tė ndryshme ėshtė folur se Ramush Haradinaj merret me Haraē dhe ėshtė duke e dėmtuar ekonominė e Kosovės. Sa janė tė vėrteta kėto pohime?
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.387


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi