A ishte Sllobodan Millosheviē njė agjent i CIA-sė?

Shko poshtė

A ishte Sllobodan Millosheviē njė agjent i CIA-sė?

Mesazh  Trigon prej 15.03.14 12:25

Shumė herė nė popull ėshtė folur se Millosheviēi (krimineli psikopat) ishte njė agjent i CIA-sė dhe u vendos nė pushtet me ndihmėn e shėrbimeve sekrete amerikane qė kishte njė plan pėr shkatėrrimin e Jugosllavisė dhe vrasjen e shqiptarėve me qėllim qė Amerika dhe Evropa tė kenė njė arsye tė fortė pėr luftimin e Serbisė, largimin e saj dhe vendosjen e pushtetit tė saj modern nė ''Kosovė'' si dhe pėrmirėsimin e pjesėrishėm tė njė gabimi tė madh tė tyre nė tė kaluarėn rreth shqiptarėve.

Sido qė tė jetė prap se prap jemi duke gėzuar ditėt tona tė lirisė dhe pavarėsia.

Liria i ka rrėnjėt nė gjak.

Jepni njohuritė tuaja ose mendimin tuaj.
avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.295


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi