MerKaBah ne Google Earth.

Shko poshtė

MerKaBah ne Google Earth.

Mesazh  Muneer prej 15.03.14 1:18

Kjo eshte nje rruge ne shkretetiren e Nevadas ne forme ylli me 6 cepa. Ndiqni kordinatat dhe shikojeni vete ne google earth. Klikoni ketu per ta pare foton qarte

avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MerKaBah ne Google Earth.

Mesazh  Anon prej 15.03.14 2:34

Mbreslenese!
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MerKaBah ne Google Earth.

Mesazh  aqua prej 15.03.14 10:17

interesante.
avatar
aqua

The way we trawel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MerKaBah ne Google Earth.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi